Banner Website 2017

Direktori Kakitangan

 
Nama Pegawai                                        Jawatan Telefon Emel (@unisza.edu.my)
PENTADBIRAN                                   
                             
Faks : 09-668 7875
                                                   
Dr. Mohd Shahril bin Othman Pengarah Kolej Kediaman 09-668 8971 mohdshahril
Norsuhazlina binti Sulong Pegawai Tadbir Kanan N44 09-668 8973 suhazlina
Mohd Rasyidin bin Ismail Pegawai Tadbir N41 09-668 8972 mrasyidinismail
Nurul Syaimaa binti Norjala Penyelia Asrama N19 09-668 8971 syaimaanorjala
Muhamad Zarif Safik bin Zolkepeli Pembantu Operasi N11 09-668 7740 mzarifsafik
Jusof bin Mohd Pemandu Kenderaan H11 09-668 7740 jusohmohd
 
Nama Pegawai                                              Jawatan Telefon Emel (@unisza.edu.my)
UNIT IT DAN SEBARAN AM / UNIT LUAR KAMPUS
                           
Faks : 09-668 7875
     
Wan Fairul Fakhzan bin Wan Hassan Penyelia Asrama N19 09-668 7820 wfairulfakhzan
 
Nama Pegawai                                        Jawatan Telefon Emel (@unisza.edu.my)
KOLEJ KEDIAMAN A
                             
Faks : 09-668 7875
     
Azilawati binti Rofa Penolong Pengurus Asrama N29 09-668 8971 azilawati
Faridah binti Wahab @ Salleh Penyelia Asrama Kanan N22 09-668 7775 faridahw
Mohd Kamalrol bin Sulong Pembantu Kemahiran H19 09-668 7740 kamalrolsulong
Mohd Fadli Irwan bin Alias Pembantu Awam H11 09-668 7740 fadliirwan
Nik Mohd Saiful Rizan bin Nik Ab Wahid Pembantu Awam H11 09-668 7740 saifulrizan
Mohd Abd Rafur bin Mohamad Pembantu Awam H11 09-668 7740 mohdabdrafur
 
Nama Pegawai                                        Jawatan Telefon Emel (@unisza.edu.my)
KOLEJ KEDIAMAN B
                             
Faks : 09-668 7875
     
Shaiful Akmal bin Hamdan @ Saliman Penolong Pengurus Asrama N29 09-668 8976 shaiful
Sayani binti Alias Penyelia Asrama Kanan N22 09-668 8977 sayani
Zulkarnain bin Abd Majid Pembantu Kemahiran H19 09-668 7740 zulkarnainmajid
Mohd Farid bin Ghani Pembantu Kemahiran H19 09-668 7740 faridghani
Khairul Azmi bin A Rahman Pembantu Awam H11 09-668 7740 kazmirahman
Sukri bin Jusoh Pembantu Awam H11 09-668 7740 sukrijusoh
 
Nama Pegawai                                              Jawatan Telefon Emel (@unisza.edu.my)
KOLEJ KEDIAMAN C
                             
Faks : 09-668 7875
     
Alias bin Mat Amin Penolong Pengurus Asrama Kanan N32 09-668 89975 aliasmat
Mohd Napi bin Abd Rahman Penyelia Asrama N19 09-668 7746 mohdnapi
Abdull Razab bin Jusoh Pembantu Awam H11 09-668 7740 abdullrazab
Yusof bin Mohd Nong Pembantu Awam H11 09-668 7740 yusofmohdnong
Mohd Rozaidi bin Awang Pembantu Awam H11 09-668 7740 rozaidawang
Mohd Khairuddin bin Dollah Pembantu Awam H11 09-668 7740 khairuddindollah
 
Nama Pegawai                                              Jawatan Telefon Emel (@unisza.edu.my)
KOLEJ KEDIAMAN KAMPUS PERUBATAN
                             
Faks : 09-622 7253
     
Asma' binti Md Jaafar Penolong Pengurus Asrama N29 09-622 8975 asma
Mohd Ridhwan bin Harun Penyelia Asrama N19 09-622 8981 ridhwanharun
Mohd Razali bin Mat Sapia Pembantu Awam H11 09-622 8981 razalimatsapia
 
Nama Pegawai                                              Jawatan Telefon Emel (@unisza.edu.my)
KOLEJ KEDIAMAN KAMPUS BESUT
                             
Faks : 09-699 3396
     
Shuhrin bin Che Mat Penolong Pengurus Asrama N29 09-699 3997 shuhrinchemat
Burhan bin Ghani Penyelia Asrama N19 09-699 3995 burhanghani
Nik Hilman bin Zakaria Pembantu Tadbir N19 09-699 3996 nikhilman
Zizulleadi bin Mohd Noor Pembantu Awam H11 09-699 3996 zizulleadi