Sekalung Budi


BEKAS Pengarah / Naib Canselor - KUSZA-UDM-UniSZA

 

  01 13 Julai 1981 19 mac 1987 Dr wan shamsuddin bin wan mamat 02 1 nov 1987 31 dis 1990 prof dr hamid bin abdullah  

Dr. Wan Shamsuddin bin Wan Mamat
13 Julai 1981 - 19 Mac 1987 

Prof. Dr. Hamid bin Abdullah
1 Nov 1987 - 31 Dis 1990 

 
03 1 mei 1991 31 dis 1997 dato dr ahmad ibrahim shukri 04 1 jun 1998 31 julai 2002 ustz che ismail bin abdul halim  

Dato Dr. Ahmad Ibrahim bin Shukri 
1 Mei 1991 - 31 Dis 1997 

Ustaz Che Ismail bin Abdul Halim 
1 Jun 1998 - 31 Julai 2002

   
05 1 sept 2002 26 mac 2004 pro madya amatanwar bin zainal abidin 07 1 jan 2006 31 dis 2012 Dato Prof dr alias bin daud  

Prof. Madya Dr. Amat @ Anwar bin Zainal Abidin
1 Sep 2002 - 26 Mac 2004 

Dato Prof. Dr. Alias bin Daud
1 Jan 2006 - 31 Dis 2012

 
  08 1jan 2013 31 dis 2015 Prof. Datuk Dr. Yahaya bin Ibrahim nc  

Prof. Datuk Dr. Yahaya bin Ibrahim
1 Jan 2013 - 31 Dis 2015 

Prof. Dato' Dr. Ahmad Zubaidi bin Abdul Latif
1 Jan 2016 - Sekarang

 

 

 

CetakE-mel